asb.sk - Odborný portál pre profesionálov v oblasti stavebníctva

Ten pravý darček pre profesionálnych i amatérskych fotografov

15.12.2016

Až 1 400 snímok na jedno nabitie je možné zhotoviť s novými nabíjacími batériami GP ReCyko+ Pro Photo&Flash. Nabiť ich pritom môžete až päťsto krát! Ďalšou ich skvelou vlastnosťou je veľmi rýchla odozva na zhotovenie viacerých fotografií v krátkom intervale. Horúca novinka z dielne GP Batteries je vhodná pre všetkých profesionálnych i amatérskych fotografov.

Batérie GP ReCyko+ Pro Photo&Flash boli špeciálne vyvinuté na použitie vo fotoaparátoch a bleskoch. Spájajú najmodernejšie výrobné technológie s cieľom dosiahnutia optimálneho výkonu pri fotení. Aké sú ich hlavné prednosti? V porovnaní s konkurenciou disponujú veľmi vysokou výdržou, keď na jedno nabitie zhotovíte až 1 400 snímok. Vynikajú tiež neuveriteľne rýchlou odozvou na zhotovenie viacerých fotografií v krátkom intervale, takže neprídete o žiaden z momentov, ktorý chcete zachytiť.
Navyše ich môžete použiť hneď po zakúpení a rozbalení, bez nutnosti predchádzajúceho nabíjania. Vďaka všetkým týmto výhodám ide o možno najlepšiu voľbu pre amatérskych i profesionálnych fotografov.

ReCyko USB nabíjačka GP U421

K novým nabíjacím batériám sa pochopiteľne hodí aj nová GP nabíjačka U421 obsahujúca USB kábel, vďaka čomu je možné ju používať takmer kdekoľvek. Napájať ju môžete z elektrickej siete, z cigaretovej zásuvky v aute, z USB konektoru notebooku, powerbanky i na cestách – vo vlaku či lietadle. K pohodliu pri cestovaní prispieva aj jej malá veľkosť a nízka hmotnosť. Táto nová nabíjačka má niekoľko režimov fungovania vrátane inteligentnej diagnostiky, prehľadnej a jednoduchej LED indikácie, ktorá automaticky ukončí nabíjanie, keď je to treba. Nový dizajn nabíjačky navyše umožňuje jednoduché vkladanie a vytiahnutie batérií. Prepojovací micro USB kábel je súčasťou balenia.


Ak ešte pre svojho fotografa nemáte darček, novinky z dielne GP Batteries určite nesklamú.

www.gpbaterie.sk

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Ďalšie z JAGA GROUP