asb.sk - Odborný portál pre profesionálov v oblasti stavebníctva

Silný realitný portál už aj na Slovensku

13.07.2009
ProdamSam.com je popredný poskytovateľ realitnej inzercie cez internet bez sprostredkovateľov, pôsobiaci vo východnej, južnej a strednej Európe. Teraz prichádza aj na Slovensko.
Nový realitný portál poskytuje informácie o nehnuteľnostiach v 14 európskych krajinách s celkovým počtom obyvateľov 170 miliónov. Stránky sú propagované po celom svete v 12 jazykoch.

"Počet ľudí, kupujúcich a predávajúcich svoje domy prostredníctvom webových stránok ako je ProdamSam.com sa v priebehu niekoľkých posledných rokov dramaticky zvýšil. Na druhej strane poklesol počet ľudí využívajúcich tradičné spôsoby sprostredkovania cez realitného makléra", vraví zakladateľ a tvorca ProdamSam.com Salko Krijestorac. Sám má viac ako 15 rokov skúseností s riadením realitných agentúr v New Yorku.

Služby ProdamSam.com sú ponúkané na Slovensku, v Českej republike, v Slovinsku, Chorvátsku, Poľsku, Srbsku, Černej Hore, na Ukrajine, v Bielorusku, Bulharsku, Macedónii, Bosne a Hercegovine, v Rumunsku a Moldavsku a počet zemí stále rastie. Stránky sú dostupné vo všetkých miestnych jazykoch, a samozrejme tiež v angličtine, ďalej v ruštine a čoskoro aj v nemčine. 

ProdamSam.com ponúka komplexný zdroj nehnuteľností v jednom kroku. Vlastníci umiestnia inzerát svojej vlastnej nehnuteľnosti. Navyše všetci, ktorí ponúkajú služby spojené s nehnuteľnosťami a bývaním, môžu vďaka zoznamu služieb umiestniť informácie o službách, ktoré ponúkajú.

"Početné štúdie - ako na príklad nedávno prevedené univerzitou vo Stanfordu či Northwestern University - ukazujú, že ľudia, ktorí predávajú svoje domy bez sprostredkovateľa, dostanú z predaja ešte viac peňazí ako tí, ktorí predávajú prostredníctvom realitných maklérov!”, hovorí Dr. Poznanic, spolumajiteľ ProdamSam.com a člen predstavenstva spoločnosti Deloitte Central Europe.

Článok, ktorý nedávno vyšiel v New York Times pod názvom "The Faces of For Sale By Owner", tento fakt potvrdzuje a poukazuje na to, že tento spôsob dovoľuje kupujúcemu, ale aj predávajúcemu znížiť náklady a tešiť sa zo získaných úspor. 

ProdamSam.com sa rozširuje o Developerskú sekciu, ktorá je teraz vo fáze testovania. Prostredníctvom nej môžu developerské spoločnosti predstaviť ich ponuky a predávať či prenajímať ich nehnuteľnosti bez sprostredkovateľa.

Zdroj: ProdamSam.com

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Ďalšie z JAGA GROUP