asb.sk - Odborný portál pre profesionálov v oblasti stavebníctva

Nový závod v Košiciach - Geči s najmodernejšou technológiou vibrolisovania

01.07.2011
Spoločnosť IN VEST s.r.o. neustále monitoruje vývoj trhu a hľadá nové možnosti a príležitosti, ktoré umožňujú urobiť krok vpred v rámci zvýšenia konkurencieschopnosti. Spoločnosť progresívne upevňuje a stabilizuje svoju pozíciu na trhu a vytvára svojej konkurencii silného a stabilného protihráča. V tomto roku vstupujú na trh nielen s novými výrobkami , ale predovšetkým  spustením modernej  technológie v oblasti vibrolisovania v novootvorenom výrobnom závode v Košiciach- Geči.
Do stavby novej haly na východnom Slovensku a do spustenia výroby spoločnosť investovala 7,74 milióna €. V aktuálnej prvej fáze zamestnáva 30 zamestnancov z regiónu a očakáva dosiahnutie obratu vo výške 4,8 milióna €. Slávnostné otvorenie závodu v Geči sa uskutočnilo dňa 23. 6. 2011 v priestoroch závodu, výroba sa spustila 27. 6. 2011.Produkcia spoločnosti  IN VEST s.r.o. predstavuje širokú paletu výrobkov, určenú  pre dopravné staviteľstvo, drobných stavebníkov a pre potreby úpravy mestských a priemyselných zón. Medzi novinky sortimentu patria nájazdový obrubník cestný, palisáda INA, Brandenburský kameň 40 systém, obrubníky, žľaby či debniace tvarovky.

Predpokladom pre ich vysokú kvalitu a dlhú životnosť je kvalita betónovej  zmesi a jej zhutnenie. Túto podmienku spĺňa najmodernejšia technológia vibrolisovania od firmy HESS Gmbh, ktorou disponujú obidva výrobné závody v Šali i v Košiciach-Geči.

Označenie RH – 1500 - 3VA predstavuje linku tretej generácie vibrolisov RH, s najmodernejšími prvkami, štvorbodové meranie výšky prvkov a úplne nový vibračný systém VARIO-TRONIC zabezpečujú vysokú presnosť, pevnosť a odolnosť výrobkov voči pôsobeniu chemických a poveternostných vplyvov a tým pomáha zachovať krásu a účelnosť spevnenej plochy na dlhé desaťročia.

-->-->

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Ďalšie z JAGA GROUP