asb.sk - Odborný portál pre profesionálov v oblasti stavebníctva

Construction Conference 2016 sa blíži!

28.01.2016

Organizátori pripravili tentokrát vskutku jedinečný odborný program. Rozmanitosť tém a prednášok, ktoré budú prebiehať súbežne v 3 konferenčných sálach otvárajú optimálne možnosti pre účastníkov – vyskladať si „vlastný program na mieru“. Vyberať si budú môcť zo 4 tematických blokov, 4 panelových diskusií a odborných prednášok. 

Konferencia sa uskutoční 09. 02. 2016 v priestoroch hotela DoubleTree by Hilton v Bratislave a je určená celej stavebnej verejnosti - top manažmentu z oblasti stavebníctva, architektom, projektantom, výrobcom stavebných materiálov a riešení, finančným inštitúciám.

Keďže sme mediálnym partnerom Construction Conference 2016, všetci naši registrovaní úživatelia majú možnosť získať vstupenku na konferenciu s 15% zľavou. Stačí ak sa prihlásite na uvedenom linku www.construction2016.eu/prihlaska a do poznámky uvediete 15% zľava ASB.

O nových výzvach v stavebníctve ale aj o dopade legislatívy na podnikateľské prostredie sa pozvaní hostia vyjadria v doobedňajšej časti programu. V diskusii k téme „zlepšenie podnikateľského prostredia v stavebníctve“ sa stretnú generálny riaditeľ sekcie výstavby Tibor Németh z MDVRR, Oto Bortlík zo spoločnosti ise, s.r.o. a prezident Stavebnej komory Ivan Pauer. Poobede sa program konferencie tematicky rozdelí do troch sál, kde sa odborníci užšie zamerajú na recykláciu stavebného materiálu, technológie a materiály budúcnosti, občiansku vybavenosť či riadenie medzinárodných stavebných projektov. Medzi potvrdenými rečníkmi je Ľubica Vitková, dekanka Fakulty architektúry STU, Elena Szolgayová, generálna riaditeľka sekcie bytovej politiky a mestského rozvoja z MDVRR, expert na recykláciu stavebného odpadu Karol Grunner, odborník a konzultant zo Združenia EPS František Vörös, konateľka a architektka z Createrra Zuzana Kierulfová, architekt Tomáš Šebo z ITB Development, predseda Združenia pre podporu obnovy bytových domov Dušan Petráš a ďalší hostia.

Konkrétne skúsenosti s projektovaním pre EIB (Seychelské ostrovy, Tadžikistan) prezradí generálny riaditeľ SWECO Hydroprojekt, pán Milan Moravec. Otázky ohľadom riešenia sporov s medzinárodným partnerom v rozhodcovskom konaní zodpovie rozhodca Martin Leško / Všeobecný rozhodcovský súd SR /. Informácie o recyklácii stavebných odpadov a odpadov z demolácií nájdu účastníci v prednáške Ludvika Janča zo Združenia na rozvoj recyklácie stavebných materiálov. Množstvo ukážok z praxe, ukážky porúch a vád, z procesu opravy ale aj ukážky po sanovaní, reprofilácii poškodených miest budú prezentované v príspevku Slavomíra Viciana, Product Manager Ceresit zo spoločnosti Henkel Slovensko.

Tohtoročný program Construction Conference bude rozhodne obsahovo bohatší ako ten predošlý!

Viac informácií o programe, ďalších prednášajúcich a možnostiach registrácie si môžete pozrieť na www.informslovakia.sk.

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Ďalšie z JAGA GROUP