Partner sekcie:
  • Reality a development 2019

ASB GALA 2017

image 87646 25 v1

Koniec roka je vo vydavateľstve JAGA nielen v znamení prichádzajúcich vianočných sviatkov, ale najmä čoraz intenzívnejších príprav ďalšieho ročníka podujatia ASB GALA. Už po jedenástykrát sa 25. mája 2017 budú odovzdávať ocenenia ASB GALA tým najlepším z oblasti architektúry, stavebníctva a developmentu, či už osobnostiam, alebo firmám.

V spolupráci s nominačnou komisiou a pod záštitou najvýznamnejších odborných inštitúcií pripravujeme zoznam tých najlepších v každej kategórii, z ktorých v tajnom hlasovaní vyberie nominačná komisia v každej kategórii päť nominovaných. Nominačnú komisiu zostavíme z prizvaných členov redakčnej rady mesačníka ASB a ďalších oslovených osobností slovenského stavebníctva. Dvaja členovia nominačnej komisie budú delegovaní vyhlasovateľmi (vydavateľstvom JAGA a týždenníkom TREND).

Z nominovaných osobností a subjektov širokospektrálna odborná porota, do ktorej pozývame niekoľko stoviek významných predstaviteľov slovenského stavebníctva, architektúry, zástupcov štátnej a miestnej samosprávy, ako aj zástupcov odborových združení a komôr, vyberie v jarnom hlasovaní víťazov v kategóriách:

  • ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva 2017,
  • ASB Developer roka 2017,
  • ASB Stavebná firma roka 2017.

O svojom víťazovi však môžete rozhodnúť aj vy. Stačí sa zaregistrovať ako užívateľ na webovej stránke www.asb.sk, kde bude možnosť hlasovať za svojho kandidáta. Víťaz s najvyšším počtom hlasov získa v každej kategórii Cenu verejnosti.

Komentáre